Testimoniale – ce spun alții despre cursurile noastre

De ce sa alegi sa faci cursuri cu noi?
(toate afirmatiile de mai jos reprezinta in acelasi timp si tot atatea promisiuni)

• la Scoala Lucianei nu se fac discriminari (nu au importanta varsta, statutul social, etnia sau convingerile politice)
  • la Scoala Lucianei se vorbeste pe intelesul tuturor
  • la Scoala Lucianei lectiile sunt o placere, nu un stres 🙂
  • la Scoala Lucianei rabdarea este una dintre valorile cele mai de pret
  • la Scoala Lucianei dispui 100% din timp de toata atentia cuvenita

Ce garantii ai ca tot ceea ce am spus mai sus e adevarat?

Daca ai constatat in orice moment ca nu ne-am pastrat vreuna din promisiunile de mai sus, poti solicita si vrei primi contravaloarea cursului achitat.

Ce spun despre noi persoanele care au facut participat deja la cursuri?

“Continua sa faci ceea ce faci acum, asa cum faci acum, pentru ca esti facuta pentru acest job” (Grety D.)

“Toate intrebarile noastre au avut de fiecare data raspuns, iar materia a fost bine structurata si predata interactiv” (Alexandra Z. – eleva, 17ani)

“Foarte bine pregatita profesional, pedagogic si cu multa calmitate si blandete. Stie sa-si apropie cursantii, facand din cursuri ore placute si interesante. Este adorabila.
Pregatire profesionala si pedagogica perfecta. Preda explicit, cu mult calm, adresandu-se prietenos cursantilor. Gandeste rapid, facand dialogul cu cursantii ca o discutie amicala si in acelasi timp explicand detaliat problemele aparute. Este o fire deschisa, sociabila, cautand in permanenta sa fie inteleasa. O foarte buna profesoara-prietena” (Iulian B. – detectiv particular, 55ani)

“Persoana calma, rabdatoare, rezistenta la stres, cu energie debordanta, calitati didactice deoarece timpul alocat unui seminar nu s-a simtit cand a trecut” (Corina C. – functionar public)

“Explica pas cu pas fiecarui cursant tot ce are de facut, pana cand acesta intelege. LIKE” (Catalin D.)

Calitatile trainerilor, evidentiate de cursanti:

“rabdarea cu care s-a ocupat de fiecare elev in parte; o persoana sociabila, deschisa; simtul umorului” (Alexandra Z. – eleva, 17ani)

“rabdare; explicatii clare; repetare pentru cei care nu inteleg; foarte foarte bun profesor – cu har;” (Constanta G.)

“punctualitatea; metoda prin care ne-a invatat (amuzant dar si serios); calitate amuzanta: ne placea cum spunea cu accent “fain”; rabdare cu niste cursanti foarte enervanti;” (Valentin B. – elev, 17ani)

“bun pedagog, eficient, o maniera placuta si relaxanta de predare, simpatic” (Adrian S.)

Daca ai facut deja cursuri cu noi si vrei sa le spui si celorlalti cum a fost, poti face acest lucru mai jos, lasand un comentariu :). Multumim.

Luciana Bercean

Latest posts by Luciana Bercean (see all)

Comentarii

comentarii

2 comments for “Testimoniale – ce spun alții despre cursurile noastre

1. 25 January, 2016 at 22:33

Multumiri pentru profesionalismul, implicarea, viziunea si rezultatele obtinute de catre firma noastra ca urmarea a multiplelor proiecte derulate impreuna. Proiecte care cu siguranta o sa continue pentru ca acum faci parte din echipa si suntem doar la inceput de drum.

Felicitari – cel mai bun, personalizat si pragmatic curs la care am participat.

Mirus & Lexington

• 9 February, 2016 at 11:05

Multumesc frumos pentru aprecieri si pentru primirea in echipa dumneavoastra.
      Sunt convinsa ca vom obtine impreuna rezultate deosebite, pe masura asteptarilor.